Innowacyjne Produkty

Balkon modułowy

Nasz uniwersalny balkon modułowy to konstrukcja o stałym rozmiarze. Jego montaż jest możliwy niezależnie od konstrukcji budynku i układu ścian nośnych. Mocowany jest do budynku przy użyciu cięgien. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość montażu balkonów w budynkach, które nie są pod względem technologicznym odpowiednie dla standardowych balkonów zespolonych.

Balkon „DIY” – do samodzielnego montażu

Innowacyjny, jedyny na rynku polskim i europejskim balkon do samodzielnego montażu. Nasz produkt dedykujemy głównie dla hurtowni budowlanych i sieci handlowych, co pozwoli na zaoferowanie go klientom indywidualnym. Dzięki załączonej instrukcji instalacji klienci będą mogli zlecić montaż naszego produktu dowolnej firmie wykonawczej.  Balkony dostępne są w kilku modelach.

Loggia plus

Loggia plus, to autorski system powiększania istniejących loggii. Produkt przeznaczony jest dla mieszkańców bloków z wielkiej płyty, którzy posiadają małą loggię. Nasz system umożliwia powiększenie powierzchni istniejącej loggii poprzez montaż specjalnej konstrukcji wspierającej płytę kompozytową, znajdującą się na całej powierzchni loggii. Loggia plus umożliwia korzystanie z naszych innowacyjnych technologii nie tylko osobom nie posiadającym do tej pory żadnego balkonu.

Płyty warstwowe

Oferta dotycząca płyt warstwowych znajduje się w osobnej zakładce „Coratec”.

System Balconcrete

Innowacyjna technologia produkcji i montażu prefabrykowanych balkonów oraz loggii dedykowanych do budynków wielorodzinnych, w których podłoga wykonana jest z płyty betonowej. Innowacyjny skład mieszanki betonowej zapewnia wysokie parametry wytrzymałościowe, obniżone parametry przewodności cieplnej betonu oraz warunki pasywacji zbrojenia. Dzięki temu oferujemy niskie koszty realizacji konstrukcji przy zapewnieniu wysokich parametrów trwałości i właściwości użytkowych balkonu.