Innowacyjne Produkty

Balkon modułowy

Nasz uniwersalny balkon modułowy to konstrukcja o stałym rozmiarze. Jego montaż jest możliwy niezależnie od konstrukcji budynku i układu ścian nośnych. Mocowany jest do budynku przy użyciu cięgien. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość montażu balkonów w budynkach, które nie są pod względem technologicznym odpowiednie dla standardowych balkonów zespolonych.

Balkon „DIY” – do samodzielnego montażu

Innowacyjny, jedyny na rynku polskim i europejskim balkon do samodzielnego montażu. Nasz produkt dedykujemy głównie dla hurtowni budowlanych i sieci handlowych, co pozwoli na zaoferowanie go klientom indywidualnym. Dzięki załączonej instrukcji instalacji klienci będą mogli zlecić montaż naszego produktu dowolnej firmie wykonawczej.  Balkony dostępne są w kilku modelach.

Loggia plus

Loggia plus, to autorski system powiększania istniejących loggii. Produkt przeznaczony jest dla mieszkańców bloków z wielkiej płyty, którzy posiadają małą loggię. Nasz system umożliwia powiększenie powierzchni istniejącej loggii poprzez montaż specjalnej konstrukcji wspierającej płytę kompozytową, znajdującą się na całej powierzchni loggii. Loggia plus umożliwia korzystanie z naszych innowacyjnych technologii nie tylko osobom nie posiadającym do tej pory żadnego balkonu.

Płyty warstwowe

Oferta dotycząca płyt warstwowych znajduje się w osobnej zakładce „Coratec”.